NA SKRÓTY
Piotr Peszko
+48 605 570 195
ppeszko@gmail.com

Gdzie szukać pracy?

Gdzie szukać pracy?

27 stycznia 2021

Korpo, freelance, etat, czy uczelnia? A może wszystko naraz?

Każdy z nas jest inny i każdy i każdy w tej różnorodności ma inne potrzeby względem swojej pracy – z jednej strony truizm, z drugiej szansa. Szansa dla eLearningowca na odnalezienie najlepszej drogi zawodowej.

“Studia? Mógłbym jakieś poprowadzić”, powiedział Michał, po czym zapisał się Projektowanie szkoleń online na WSE. Czy z perspektywy czasu one cokolwiek dają eLearning developerowi? I czego jako prowadzący od nich obecnie oczekujemy?

W tym odcinku bierzemy też na warsztat różne formy zatrudnienia i współpracy. Sięgamy do naszych doświadczeń – tych lepszych i gorszych i wspólnie zastanawiamy się, gdzie pracuje nam się najlepiej, gdzie są najciekawsze projekty, a gdzie najlepiej płacą.

Nie zawsze jest miętowo, ale jednak z jakiegoś powodu wracamy do tych samych form. Bo czasami w życiu chodzi o więcej niż kasę…

“Są w życiu rzeczy, które warto, są rzeczy które się opłaca, i nie zawsze to co warto się opłaca, nie zawsze to co się opłaca warto” – prof. W. Bartoszewski

Może właśnie na podstawie tego odcinka stwierdzisz, gdzie Tobie byłoby najlepiej.

Linki do odcinka warte obejrzenia:
https://www.youtube.com/watch?v=xDAlmxWkwUE

o-autorze
Piotr PESZKO

Urodziłem się w małym mieście na Podkarpaciu, tam po raz pierwszy zmuszono mnie tego, żeby zdobyć formalne wykształcenie, chociaż wolałem social learning, zbieranie puszek po napojach i przesiadywanie godzinami przed komputerem w poszukiwaniu szybszej metody na wczytanie gry z kasety do swojego Commodore 64.