NA SKRÓTY
Piotr Peszko
+48 605 570 195
ppeszko@gmail.com

Autor

autor.

 Założyciel firmy 2edu – agencji rozwojowej specjalizującej się w projekotwaniu usług rozwojowych wspieranych najnowocześniejszymi technologiami,  pomysłodawca i kierownik merytoryczny pierwszych w Polsce studiów podyplomowych z zakresu eLearningu. Twórca i projektant szkoleń online działający dla największych globalnych marek w zakresie usług rozwojowych (Medtronic, Motorola, ABB, KPMG, Accenture, Sabre). Certyfikowany Instructional Designer mający na koncie branżowe nagrody za tworzone treści szkoleniowe (STC Excellence Award za szkolenie sprzedażowe, Silver Magellan Award za szkolenie online dla branży lotniczej).

Koncentruje się na efektywności szkoleń dostarczanych ze wsparciem technologii ze społecznościowym z naciskiem na dobrostan uczestników. Zajmuje się także tworzeniem podcastów (wyróżniony nagrodą Podcaster Roku 2018). Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów.

Absolwent wydziału chemicznego Politechniki Rzeszowskiej, prowadzi zajęcia z projektowania szkoleń online na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, z grywalizacji na SGGW w Warszawie. Przedsiębiorca i aktywny praktyk szkoleń online. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich działaniach w social media i podkastach z serii Letnia Szkoła eLearningu.

o-autorze

jeżeli chcesz moje zdjęcie,
to wykorzystaj właśnie TO!

Edukacja

Uczyłem się w życiu dużo i w różnych miejscach. Ostatnio w domu, ale jeśli chodzi o kształcenie formalne to jestem chemikiem z obronionym tytułem mgr inż. Korzystam garściami z wiedzy technicznej i procesowej pracując jako Europe & Africa Documentation Manager w Motorola Solutions (zobacz więcej na Linkedin).

Praca zawodowa

Zmienną jest. W moim przypadku z pewną regularnością odwiedzam uczelnie i korporacje. Ostatnio dwie z rzędu. Kiedy wychodzę z pracy staję się przedsiębiorcą i prowadzę własną firmę, której ten blog jest częścią. Szkolę, doradzam, projektuję, tworzę i wdrażam. Czasami realizuje jakiś większy lub mniejszy projekt na potrzeby zrealizowania własnych planów. Stąd EduCamp i Studia Podyplomowe z eLearningu.

Szkolenia

Z racji swoich zainteresowań i faktu, że lubię się nimi dzielić często prowadzę szkolenia. Skupiają się one oczywiście wokół szkoleń online, ale najchętniej udzielam się szkoląc z Captivate Storyline, ale także z teorii i projektowania szkoleń online.

Excellence Award of Society of Technical Communication za warstwę graficzną szkolenia.

Certyfikaty

A w zasadzie jeden, który ma dla mnie znaczenie.

Nagrody

Czasami zdarza się, że ktoś doceni moją pracę, albo przynajmniej jej część. Dwa największe osiągnięcia to:

Srebrna nagroda Magellan Award za grę zaprojektowaną dla Sabre Holdings

Excellence Award of Society of Technical Communication za warstwę graficzną szkolenia.