NA SKRÓTY
Piotr Peszko
+48 605 570 195
ppeszko@gmail.com

Autor

autor.

Urodziłem się w małym mieście na Podkarpaciu, tam po raz pierwszy zmuszono mnie tego, żeby zdobyć formalne wykształcenie, chociaż wolałem social learning, zbieranie puszek po napojach i przesiadywanie godzinami przed komputerem w poszukiwaniu szybszej metody na wczytanie gry z kasety do swojego Commodore 64.

o-autorze

jeżeli chcesz moje zdjęcie,
to wykorzystaj właśnie TO!

O moim podejściu do pracy

Listen to „#01 Piotr Peszko” on Spreaker.

O tym czym jest e-learning

Edukacja

Uczyłem się w życiu dużo i w różnych miejscach. Ostatnio w domu, ale jeśli chodzi o kształcenie formalne to jestem chemikiem z obronionym tytułem mgr inż. Korzystam garściami z wiedzy technicznej i procesowej pracując jako Europe & Africa Documentation Manager w Motorola Solutions (zobacz więcej na Linkedin).

Praca zawodowa

Zmienną jest. W moim przypadku z pewną regularnością odwiedzam uczelnie i korporacje. Ostatnio dwie z rzędu. Kiedy wychodzę z pracy staję się przedsiębiorcą i prowadzę własną firmę, której ten blog jest częścią. Szkolę, doradzam, projektuję, tworzę i wdrażam. Czasami realizuje jakiś większy lub mniejszy projekt na potrzeby zrealizowania własnych planów. Stąd EduCamp i Studia Podyplomowe z eLearningu.

Szkolenia

Z racji swoich zainteresowań i faktu, że lubię się nimi dzielić często prowadzę szkolenia. Skupiają się one oczywiście wokół szkoleń online, ale najchętniej udzielam się szkoląc z Captivate Storyline, ale także z teorii i projektowania szkoleń online.

Excellence Award of Society of Technical Communication za warstwę graficzną szkolenia.

Certyfikaty

A w zasadzie jeden, który ma dla mnie znaczenie.

Nagrody

Czasami zdarza się, że ktoś doceni moją pracę, albo przynajmniej jej część. Dwa największe osiągnięcia to:

Srebrna nagroda Magellan Award za grę zaprojektowaną dla Sabre Holdings

Excellence Award of Society of Technical Communication za warstwę graficzną szkolenia.