NA SKRÓTY
Piotr Peszko
+48 605 570 195
ppeszko@gmail.com

Jak zaangażować branżę do dzielenia się wiedzą? (S02E08)

Jak zaangażować branżę do dzielenia się wiedzą? (S02E08)

11 grudnia 2018
Wystąpienie zostało nagrane podczas III Forum Edukacji Dorosłych organizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i Platformę EPALE.

Letnia Szkoła eLearningu

To otwarty projekt edukacyjny, który ma na celu przybliżenie idei uczenia się online i płynących z niego korzyści. Jesteśmy dzisiaj wszyscy coraz bardziej zajęci. Mamy coraz mniej czasu na to, żeby podróżować, a tym bardziej podróżować na szkolenia.

Konkretne umiejętności chcemy zdobywać szybko, najlepiej natychmiast i w sposób nieskomplikowany. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są szkolenia realizowane w formie online. Niezależnie od miejsca przebywania, czasu i urządzenia (komputer, tablet, czy telefon) możemy zdobywać nowe umiejętności i przyswajać wiedzę od najlepszych specjalistów.

Prezentacja

o-autorze
Piotr PESZKO

Urodziłem się w małym mieście na Podkarpaciu, tam po raz pierwszy zmuszono mnie tego, żeby zdobyć formalne wykształcenie, chociaż wolałem social learning, zbieranie puszek po napojach i przesiadywanie godzinami przed komputerem w poszukiwaniu szybszej metody na wczytanie gry z kasety do swojego Commodore 64.