NA SKRÓTY
Piotr Peszko
+48 605 570 195
ppeszko@gmail.com

Narzędzia online do tworzenia map myśli

Narzędzia online do tworzenia map myśli

9 listopada 2007

Wszyscy musimy w jakiś sposób organizować nasze myśli, i w jakiś prosty sposób móc je notować lub przekazywć innym. I nie chodzi tu tylko o pewna modę, ale o najelpszy sposób na zrobienie tego. Chciałbym Wam przedstawić 10 najlepszych narzędzi online, dzięki którym możecie to zrobić.

1. bubbl.us

 

Aktualnie w wersji 3.0. Proste narzędzie online do tworzenia map myśli. Wymaga rejestracji jeśli chcemy zapsiać mapę myśli, ale jeśli chcemy zacząć tworzyć ją ad hoc i wykorzystać podczas spotkania nadaje się do tego idealnie. Klik, klik i mamy narzędzie, które może zrewolucjonizować sposób prowadzenia spotkania, czy szkolenia. Cenię je bardzo za prostotę działania i brak konieczności logowania.

2. Gliffy.com

Podobnie jak Bubbl.us działa już po kliknięciu. Z narzędzia do tworzenia map myśli Gliffy wyrosło do nadzędzia projektowego, k
3. mind42
4. mapul
5. mindomo
6. mindmeister
7. wisemapping

""
1
Previous
Next
o-autorze
Piotr PESZKO

Urodziłem się w małym mieście na Podkarpaciu, tam po raz pierwszy zmuszono mnie tego, żeby zdobyć formalne wykształcenie, chociaż wolałem social learning, zbieranie puszek po napojach i przesiadywanie godzinami przed komputerem w poszukiwaniu szybszej metody na wczytanie gry z kasety do swojego Commodore 64.