NA SKRÓTY
Piotr Peszko
+48 605 570 195
ppeszko@gmail.com

Jaką konferencję o eLearningu wybrać? Relacja z OEB2018 (S02E10)

Jaką konferencję o eLearningu wybrać? Relacja z OEB2018 (S02E10)

21 stycznia 2019
Online Educa Berlin to konferencja, która zmieniła moje prywatne podejście do tego, czym są konferencje i jaką role w osobistym rozwoju mogą mieć.

Online Educa Berlin

Jeśli w ciągu całego roku mógłbym pojechać tylko na jedną konferencję o eLearningu, a koszty nie miałyby znaczenia wybrałbym właśnie tę. Byłem na niej kilkakrotnie i za każdym razem wróciłem z zupełnie innym podejściem, z większą siecią kontaktów i zapałem.

Nie ma co się oszukiwać, wyjazd na tę konferencję (nie licząc biletu), pomieszkiwanie w InterContinentalu i networking są zawsze solidną inwestycją, ale dla mnie to zawsze było coś w rodzaju bootcampu. Od przekroczenia progu, aż po ostatnie sesje widać, że uczestnicy przyjechali tam po coś. Jedni żeby sprzedać, inni żeby kupić, a jeszcze inni, żeby się podzielić swoimi spostrzeżeniam. Na szczęście tych ostatnich jest moim zdaniem najwięcej i to właśnie dla nich warto tam przyjechać.

Osoby, o których wspominają Bartłomiej i Tomasz

o-autorze
Piotr PESZKO

Urodziłem się w małym mieście na Podkarpaciu, tam po raz pierwszy zmuszono mnie tego, żeby zdobyć formalne wykształcenie, chociaż wolałem social learning, zbieranie puszek po napojach i przesiadywanie godzinami przed komputerem w poszukiwaniu szybszej metody na wczytanie gry z kasety do swojego Commodore 64.