NA SKRÓTY
Piotr Peszko
+48 605 570 195
ppeszko@gmail.com

Podcast #32. Gdzie nauczyć się więcej o sobie? Na Saharę zaprasza Jacek Lisiecki z United-Cyclists.com

Podcast #32. Gdzie nauczyć się więcej o sobie? Na Saharę zaprasza Jacek Lisiecki z United-Cyclists.com

20 marca 2018
W tym odcinku:
  • Jak znaleźć pasję i o nią dbać?
  • Skąd brać energię do realizowania swoich marzeń?
  • Jak budować społeczność przyjaciół robiąc LIVE’y na Facebooku i ucząc poprzez Youtube?
  • Co może dać Ci wizyta na Saharze?
  • Dlaczego warto podróżować?
  • Co dzieje się z ludźmi odciętymi od internetu, telefonów i social media?
  • Czego można się dowiedzieć o sobie podróżując przez Saharę rowerem?

Gdzie nauczyć się więcej o sobie?

Ludzie inspirują się tym, co znajdą w social mediach, ale jeszcze bardziej inspirują się prawdziwymi historiami. Jacek, którego udało mi się zaprosić do tego odcinka sprawił, że zacząłem na rowery patrzeć trochę inaczej. Zacząłem myśleć o tym, że nie muszę wydać kilkunastu tysięcy na turbo-carbo-tytano narzędzie do przemieszczania się. Zainspirowany wyprawami postanowiłem złożyć swój rower. Skompletować go, w sposób, który będzie dobry i wygodny dla mnie, oraz spędzać możliwie dużo czasu jeżdżąc nim, a nie szukając nowych części w internecie.

Odpięcie od social mediów

Kiedy słucham tej rozmowy i myślę o najważniejszym jej fragmencie, czymś, co każdy może zabrać ze sobą i czym chciałbym się z Wami podzielić, to ogromna energia, którą ma w sobie Jacek i podejście, które początkowo może się okazać trochę nienaturalne, ale do którego bardzo łatwo się przekonać.

Zdrowy dystans, doświadczenie i chęć dzielenia się nim to fundament to działania mojego gościa, który jest pomysłodawcą i turbo-napędem społeczności United Cyclists.

o-autorze
Piotr PESZKO

Urodziłem się w małym mieście na Podkarpaciu, tam po raz pierwszy zmuszono mnie tego, żeby zdobyć formalne wykształcenie, chociaż wolałem social learning, zbieranie puszek po napojach i przesiadywanie godzinami przed komputerem w poszukiwaniu szybszej metody na wczytanie gry z kasety do swojego Commodore 64.