NA SKRÓTY
Piotr Peszko
+48 605 570 195
ppeszko@gmail.com

L&D Meetup już za tydzień

L&D Meetup już za tydzień

14 września 2016

Branża kreatywna i startupowa ma swoją konferencję Internet Beta, HR-y mają Kongres Kadry, a e-learning ma… i tutaj mam w planie wpisać L&D Meetup, ale zaczekam do przyszłego czwartku, kiedy to będę miał okazję po raz pierwszy być gościem Szymona Janickiego i jego ekipy.

#Motywacja

Taki hasztag, taki temat i muszę przyznać, że już nie mogę się doczekać, bo kojarzę Pana z firmy na Ż, znam Małgorzatę z firmy na A i wiem, że nie odpuszczają i przwiozą ze sobą merytoryczne mięsko oraz smaczki, które dla mnie stanowią motywację do przyjeżdżania na kolejne spotkania tego typu.

#Ciekawość

Taka moja prywatna ciekawość tego co pojawi się w wystąpieniu o tajemniczej nazwie Case study: AVON Wdrożenie e-learning: angażowanie formą, za które odpowiedzialna jest wspomniana wcześniej z imienia Małgorzata Kwiatkowska z AVON. Ciekawość moja bierze się z tego, że miałem przyjemność z firmą współpracować na polu Instructional Design, a poza tym Małgorzata jest tegoroczną absolwentką Studiów Podyplomowych eLearning Projektowanie i Wdrażanie.

#Networking

Jeśli interesują Cię tematy związane ze szkoleniami online i masz ochotę przybić 5-tkę i podyskutować na tematy mniej lub bardziej „e” serdecznie zapraszam. Rozmawiałem z głównodowodzącym – Szymonem Janickim i gwarantował mi że będzie #motywacja, #ciekawość i #networking.

Szczegóły na stronie: http://www.ldmeetup.com/

""
1
Previous
Next
o-autorze
Piotr PESZKO

Urodziłem się w małym mieście na Podkarpaciu, tam po raz pierwszy zmuszono mnie tego, żeby zdobyć formalne wykształcenie, chociaż wolałem social learning, zbieranie puszek po napojach i przesiadywanie godzinami przed komputerem w poszukiwaniu szybszej metody na wczytanie gry z kasety do swojego Commodore 64.