NA SKRÓTY
Piotr Peszko
+48 605 570 195
ppeszko@gmail.com

Podcast 2EDU #25. Trenerzy nie uciekną od szkoleń online – Rozmowa z Jackiem Wolniewiczem

Podcast 2EDU #25. Trenerzy nie uciekną od szkoleń online – Rozmowa z Jackiem Wolniewiczem

30 stycznia 2018

Nie da się już zignorować tego, że ludzie uczą się online. Kiedyś można było jeszcze udawać. Schować się gdzieś w kąciku, albo pokazywać palcem i mówić, że to jest be! Dzisiaj trenerzy stoją przed ogromnym dylematem: Czy warto nauczyć się uczyć online i czerpać z tego korzyści, czy dać się ponieść fali spadających stawek?

Własnie na ten temat rozmawiałem z Jackiem Wolniewiczem, trenerem, coachem i ekspertem od szkoleń online, który prowadzi szkołę trenerów online.

OCEŃPodkast

Droga Jacka od bycia tradycyjnym trenerem, do momentu kiedy sam uczy innych jak przejść do świata online nie była wcale prosta, ale doszedł do momentu, w który sam pisze o sobie:

Skutecznie uczę trenerów i organizacje jak zarabiać na szkoleniach! Prowadzę szkolenia, coachingi, sesje action learning, wykłady i prelekcje, na salach i w internetowych kursach rozwojowych. Prowadzę pierwszą w Polsce E- Szkołę Trenerów ( nie tylko biznesu), akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu. Propaguję rozwój osobisty i zawodowy oparty na rzetelnej wiedzy naukowej, przedstawiając zagadnienia w praktyczny sposób.

Bardzo ciekawy człowiek, który ze spokojem przyjął fakt, że ten odcinek podkastu nagrywaliśmy dwa razy, a później prosiłem jeszcze o jakieś dogrywki, które zajęły sporo czasu i kosztowały niemało wysiłku.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy.

o-autorze
Piotr PESZKO

Urodziłem się w małym mieście na Podkarpaciu, tam po raz pierwszy zmuszono mnie tego, żeby zdobyć formalne wykształcenie, chociaż wolałem social learning, zbieranie puszek po napojach i przesiadywanie godzinami przed komputerem w poszukiwaniu szybszej metody na wczytanie gry z kasety do swojego Commodore 64.