Single Blog Title

This is a single blog caption
31
Sty

Polski eLearning doceniony przez Forbes

Forbes wraz z firmą Bisnode Polska przedstawił listę firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Bardzo dobrym znakiem dla polskiego elearningu jest fakt, że w tegorocznym rankingu „Diament miesięcznika Forbes 2013” znalazła się jednak firma z branży: MyNetwork i jedna z jej pogranicza: ZamKor. Zbiegiem okoliczności, lub kompetencji obydwie z Krakowa.

Oprócz tego, że obydwie firmy otrzymały „diament” MyNetwork może poszczycić się zajęciem 6-go miejsca w kategorii do 50mln złotych w małopolsce i 63 miejsce w kraju. Jest to kolejne potwierdzenie tego, że na elearningu da się zarobić i da się to zrobić bardzo dynamicznie.
Na stronie Forbes przeczytać możemy:

Na nowy, budowany niemal od zera rynek weszła również MyNetwork Polska z Krakowa, zdobywca szóstego miejsca w kategorii firm o rocznych przychodach do 50 mln złotych. Została założona w 2002 roku przez Rafała Niesłuchowskiego i Szymona Janickiego, kolegów znających się z Onetu, za pieniądze Rafała Sonika, znanego krakowskiego biznesmena, twórcy Gemini Holdings. MyNetwork Polska zajmuje się e-learningiem.

Jeśli popatrzymy na to, co dzieje się w branży okazuje się, że pomimo trudnego czasu dla szkoleń, zwłaszcza tych innowacyjnych są tacy, którzy mogą pochwalić się ciągłym wzrostem. Nawet pomimo mniejszej ilości diamentów dla firm o przychodach pomiędzy 5 – 50 milionów i ewidentnych spadków wśród małych przedsiębiorstw tworzenie innowacyjnych rozwiązań i umiejętna ich sprzedaż, nieograniczająca się do naszego kraju ewidentnie się opłaca.
Na koniec pozostaje mi pogratulować i życzyć dalszych sukcesów.

Źródła:
Forbes Online

Podobało Ci się? Chcesz więcej?

Zostaw swój e-mail, bardzo chętnie przypomnę Ci o nowych treściach, a przy okazji dostaniesz e-booka o elearningu.

Poprzednie newslettery możesz znaleźć na stronie archiwum.

* indicates required