Single Blog Title

This is a single blog caption
27
Lip

Zakamarki marki – kupię !

Jak Ci typograf swoją książkę wyśle, to pewne jest, że (na złość mu napiszę) czcionka będzie ciężka do czytania na ekranie, ale Paweł Tkaczyk chyba zrobił to całkiem świadomie. Wysłał mi w PDF-ie fragment swojej nowej książki „Zakamarki Marki”, w której opisuje wszystko to, co powinien z marką zrobić początkujący, który myśli o swojej firmie troszkę przyjaźniej, niż o krowie, którą zaszlachtuje jak tylko rzeczona się do tego nada.


Dane było mi przeczytać całkiem spory fragment, który pozwala mi powiedzieć, że te 39,00 zł może być całkiem dobrze wydane. Po czym wnoszę?

  • Po pierwsze książka jest napisana prostym, bezpośrednim językiem, więc jeśli nasza umiejętność czytania wychodzi troszkę ponad elementarz Falskiego – damy radę, jeśli pozwoliła nam czytać „W Pustyni i w puszczy” – zostaniemy wzieci żywcem do nieba, chociaz może lekko przesadziłem. W każdym razie czyta się przyjemnie i dość szybko. 
  • Po drugie, udostępnione fragmenty nie dały się „przelecieć”, musiałem się skupić nad sensem poszczególnych (hmmm) porad, sugestii, zaleceń… czy jak je tam zwać. Myślę, że będzie to raczej książka do posiadania na półce i do odwoływania się do poszczególnych fragmentów, niż do uczenia się na pamięć i recytowania na mądrych spotkaniach, chociaż kto wie…

Z mojego bardzo subiektywnego punktu widzenia, to sobie myślę, że dzięki tej książce ze wspomnianego młodego cielęcia (malutkiej firemki), które jest w moim posiadaniu, stada krów w stylu milki to raczej nie mam szansy zrobić, ale nie zaszkodzi też, jeśli za kilka lat będę miał jedną, ładną niekoniecznie fioletową, ale za to dobrze rozpoznawalną krowę, która chętnie będzie dzieliła się swoim mlekiem, czy tam co będzie miała.

Jak kupię, przeczytam i będę miał czas, to podzielę się bardziej szczegółowymi informacjami, a w tej chwili jeszcze nie polecam, bo może dostałem akurat same najlepsze kawałki.

Informacje o książce znajdziecie na www.zakamarkimarki.pl
A jeśli chodzi o Autora to, całkiem ciekawy człowiek, o którym więcej dowiedzieć się tutaj: http://paweltkaczyk.midea.pl/

Podobało Ci się? Chcesz więcej?

Zostaw swój e-mail, bardzo chętnie przypomnę Ci o nowych treściach, a przy okazji dostaniesz e-booka o elearningu.

Poprzednie newslettery możesz znaleźć na stronie archiwum.

* indicates required