Piotr Peszko

Urodziłem się w małym mieście na Podkarpaciu, tam po raz pierwszy zmuszono mnie tego, żeby zdobyć formalne wykształcenie, chociaż wolałem social learning, zbieranie puszek po napojach i przesiadywanie godzinami przed komputerem w poszukiwaniu szybszej metody na wczytanie gry z kasety do swojego Commodore 64.

Edukacja

Uczyłem się w życiu dużo i w różnych miejscach. Ostatnio w domu, ale jeśli chodzi o kształcenie formalne to jestem chemikiem z obronionym tytułem mgr inż. Korzystam garściami z wiedzy technicznej i procesowej pracując jako Europe & Africa Documentation Manager w Motorola Solutions (zobacz więcej na Linkedin).

Praca zawodowa

Zmienną jest. W moim przypadku z pewną regularnością odwiedzam uczelnie i korporacje. Ostatnio dwie z rzędu. Kiedy wychodzę z pracy staję się przedsiębiorcą i prowadzę własną firmę, której ten blog jest częścią. Szkolę, doradzam, projektuję, tworzę i wdrażam. Czasami realizuje jakiś większy lub mniejszy projekt na potrzeby zrealizowania własnych planów. Stąd EduCamp i Studia Podyplomowe z eLearningu.

Szkolenia

Z racji swoich zainteresowań i faktu, że lubię się nimi dzielić często prowadzę szkolenia. Skupiają się one oczywiście wokół szkoleń online, ale najchętniej udzielam się szkoląc z Captivate i Storyline, ale także z teorii i projektowania szkoleń online.

Certyfikaty

A w zasadzie jeden, który ma dla mnie znaczenie

ASTD Certificate

Nagrody

Czasami zdarza się, że ktoś doceni moją pracę, albo przynajmniej jej część. Dwa największe osiągnięcia to:

Srebrna nagroda Magellan Award za grę zaprojektowaną dla Sabre Holdings

Zrzut ekranu 2013-11-18 o 20.35.41

Excellence Award of Society of Technical Communication za warstwę graficzną szkolenia.

I am so proud… 

Kontakt

Najlepiej do mnie napisz: ppeszko@gmail.com ale pamiętaj, że czasami pracuję, daj mi więc dzień, lub dwa na odpowiedź.

Piotr-Peszko

Jeśli potrzebujesz mojego zdjęcia, to weź sobie to:
_IGP1333