Kurs Online
Storyline Poziom Zaawansowany

Chcesz nauczyć się Storyline na poziomie zaawansowanym nie tracąc głowy?

Wiele osób marzy o tym… 

żeby wyjść ze standardowych szablonów Storyline i zacząć tworzyć szkolenia pełne niestandardowych interakcji, elementów grywalizacyjnych i wyjść z zamkniętych schematów, bo klikanie Dalej, nie jest angażujące.  

Articulate Storyline 360 i Articulate Storyline 3 są narzędziami, których możliwości tworzenia zaawansowanych interakcji, rozgałęzionych scenariuszy i wręcz programowania tego, co ma się dziać na ekranie są niemal nieograniczone. Na kilkunastu przykładach przedstawionych w nagraniach video przedstawiam to, jak tworzyć takie interakcje samemu, a do tego dodaję pliki źródłowe, które pozwolą Ci ćwiczyć nowe umiejętności.  

 

3 powody, dla których warto

1. Konkret

Po pierwsze praktyczne umiejętności poparte doświadczeniem i uzupełnione wymaganą do realizacji zadań wiedzą.  

2. Praktyka

Po drugie, skupiamy się na realizacji konkretnych zadań i to na nich opiera się to szkolenie. 

 


 

3. Networking

Po trzecie, praca w grupie, dzielenie się doświadczeniami i poznawanie specjalistów, którzy podobnie jak Ty, tworzą szkolenia online. 

Na jakim etapie jestem?

Po kilku edycjach szkolenia z postaw tworzenia kursów online w Articulate Storyline przyszła kolej na szkolenie zaawansowane. Zacząłem je tworzyć już w maju tego roku. Aktualnie zakończyłem etap projektowania i nagrywam materaiały video. Istnieją już wszystkie pliki źródłowe, a także duża część zadań. 

Szkolenie będzie najprawdopodobniej dostępne w październiku 2017 i bęzie poprzedzone kilkoma webinarami wprowadzającymi.  

Nie przegap webinarów i startu szkolenia

 

Piotr Peszko
Autor Szkolenia

Uwielbiam uczyć, a jeszcze bardziej lubię elearning. Zajmuję się nim od 12 lat i nie widzę dla siebie innej drogi. Przez kilka lat pracy z narzędziami autorskimi wypracowałem autorskie podejście do realizowania szkoleń online.

Korzystam ze sprawdzonych narzędzi do tworzenia i udostępniania materiałów i wierzę w to, że szkolenia online mogą być tak samo, jeśli nie bardziej efektywne niż szkolenia tradycyjne.

Co znajdzie się w szkoleniu?


 

Cały kurs online

!00% szkolenia realizowane jest online w postaci webinarów, dyskusji online, screencastów i zadań realizowanych online. 

Moje ciągłe wsparcie 

Przez cały czas trwania szkolenia jestem dostępny via e-mail i forum. 

6 miesięcy dostępu do treści

Uczestnicząc w szkoleniu, uzyskujesz dostęp do wszystkich materiałów na 6 miesięcy.

Pliki źródłowe

Wszystkie zadania oparte są na realizacji praktycznych ćwiczeń, do których przygotowane zostały specjalne pliki źródłowe. 

Maksymalnie 24 osoby na szkoleniu

Grupa obejmie maksymalnie 24 osoby, aby każde zadanie mogło być poddane indywidualnej ocenie. 

Nagrania instrukcji

Instrukcje postępowania dostępne są w postaci video przygotowanego w sposób pozwalający poznać szczegóły techniczne. 

4 webinary

W trakcie szkolenia odbędą się 4 spotkania online wyłącznie dla uczestników i uczestniczej kursu, podczas których odpowiadał będę na pytania. 

Dodatkowe materiały

Oprócz materiałów video, plików źródłowych i dyskusji szkolenie oferuje materiały dodatkowe (extrasy), które pomagają w przyszłej pracy z narzędziem. 

Dodaj szczyptę magii… 

do swoich projektów poprzez wyjście z utartych szablonów, gotowców i elementów, które nie wymagają dotykania zmiennych, instrukcji warunkowych i JavaScriptu.