Single Blog Title

This is a single blog caption
6
Lut

eLearning Fusion po raz drugi

Przypominam sobie moment, w którym organizowałem drugi eduCamp. To było nie lada wyzwanie. Druga część dobrego filmu, drugi sezon, drugie podejście i cokolwiek drugie jest moim zdaniem najutrudniejsze. Uczestnicy pierwszej edycji oczekują, że będzie lepiej, a Ci którzy nie byli jeszcze ani razu oczekują, że będzie dobrze. Generalnie współczuję organizatorom, bo wiem, że ciężka przed Nimi przeprawa.

Za pierwszym razem

Jak pisałem rok temu konferencja eLearning Fusion to :

Różne podejścia, różne tematy, historie, ludzie i doświadczenia zestawione w łańcuch reakcji poruszających publiczność, w tym mnie, bo tym razem stanowiłem jedynie publiczność i cenię sobie ten fakt.

Przyznam Ci, że liczę bardzo mocno na rozwiązanie problemów technicznych, które prześladowały pierwszą edycję konferencji. Mam też nadzieję na to, że pięcio gwiazdkowy hotel nie zepsuje klimatu, który był w Teatrze Kamienica.

Wybieram się na eLearning Fusion bo…

Sally Ann Moore, która organizuje jedną z największych konferencji dot. nowoczesnej edukacji we Francji, a poza tym urzeka swoimi tekstami. Jestem też ciekawy wystąpienia Nicolli Appel z Articulate i Martyny Gilety z PKP Cargo (E-learning? Dlaczego nie! Czyli jak przygotować organizację do wdrożenia szkoleń e-learningowych).

Wybierz się też i prześlij znajomym, bo warto. http://elearning-fusion.pl/

Podobało Ci się? Chcesz więcej?

Zostaw swój e-mail, bardzo chętnie przypomnę Ci o nowych treściach, a przy okazji dostaniesz e-booka o elearningu.

Poprzednie newslettery możesz znaleźć na stronie archiwum.

* indicates required