Single Blog Title

This is a single blog caption
25
Maj

Mapy myśli, czyli jak lepiej się uczyć? Wywiad z Tonym Buzanem

Wymyślenie rzeczy tak oczywistej jak mapy myśli jest niebywałe. Niby nic, a tak wiele. Zapraszam Cię na krótkie spotkanie z Tonym Buzanem, który oprócz tego, że planuje wydać 250 książek opowiada o tym jak doszedł to tego, że stworzył mapy myśli.

100% MAD

W krakowskim centrum kongresowym byłem po raz pierwszy. Wszedłem do sali wąskim przejściem i znalazłem się tuż obok sceny. Stał na niej starzy Pan, z białym szalem opadającym na poły marynarki i podobnie białą głową. W krok za nim podążał tłumacz, który z niemal teatralnym urokiem oddawał nie tylko treść, ale i gesty. Widziałem tylko kilka pierwszych rzędów widowni, więcz czułem się pewnie i spokojnie, ale do czasu…

2000 map myśli

Za moimi plecami działo się coś niebywałego, 2000 uczniów tworzyło mapy myśli i okazało się, że jestem niemal na scenie, a uwierz nie było to miejsce, na które byłem przygotowany. Czułem instynktownie, że podążanie tunelem w stronę światła nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat. Tak, czy inaczej byłem w środku edukacyjnego festiwalu prowadzonego przez Tony-ego Buzana w ramach projektu 100% MAD, ale o nim będzie w kolejnym poście.

Inspirująca godzina

Nawet nie wiem kiedy minęło ponad 3 godziny i okazało się, że wydarzenie dobiegło końca i będzie mi dane porozmawiać chwilę z Tonym. Oczywiście wszystko się przeciągało, bo chwila oddechu, bo podpisy, bo autografy i uściski rąk. Bloger niech czeka… i zaczekał.

Podobało Ci się? Chcesz więcej?

Zostaw swój e-mail, bardzo chętnie przypomnę Ci o nowych treściach, a przy okazji dostaniesz e-booka o elearningu.

Poprzednie newslettery możesz znaleźć na stronie archiwum.

* indicates required