Single Blog Title

This is a single blog caption
27
Lis

Mobile learning w trakcie Mobile Trends

27 stycznia w Krakowie odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie w świecie IT – Mobile Trends Conference. Konferencja porusza najbardziej aktualne zagadnienia z branży mobilnego internetu. Skierowana jest głównie do profesjonalistów zajmujących się projektowaniem mobilnych stron i aplikacji, a także do środowiska biznesowego, zainteresowanego szansami, jakie mobilny dostęp do internetu stwarza dla marketingu.
Mam przyjemność być jednym z prelegentów, więc serdecznie zapraszam do uczestnictwa. Oczywiście będę opowiadał o przykładach mobile learningu (mLearning – czyli szkolenia z perspektywy kieszeni).

„Przyszłość należy do mobilnego internetu” – takie słowa padły z ust Sergeya Brina, jednego z założycieli Google’a. Nie sposób odmówić mu racji. W Polsce już 15% użytkowników internetu korzysta z globalnej sieci za pomocą urządzeń takich, jak telefony komórkowe, tablety czy notebooki. Wszystkie statystyki i prognozy ukazują, że liczba ta będzie rosnąć. Dynamiczny rozwój rynku tzw. smartfonów dodatkowo sprzyja temu trendowi. Stwarza to zupełnie nowe wyzwania dla programistów, jak i niespotykane dotychczas sposoby na dotarcie do potencjalnego klienta.

Podczas Mobile Trends Conference zostanie wygłoszonych łącznie 16 prelekcji, po 45 minut każda. Prelekcje podzielono tematycznie w ten sposób, by odbywały się one jednocześnie w dwóch salach.

Biznes Room – zawiera prezentacje dotyczące szeroko pojętych zagadnień mobilnego marketingu, a także m-commerce (sprzedaż), m-learning, płatności mobilne, mobile advertising. Grupa docelowa tej sali to biznes, kadra kierownicza, managerowie, agencje reklamowe i interaktywne oraz wszelkie osoby zainteresowane najświeższymi rozwiązaniami w mobilnym marketingu.

Development Room – zagadnienia tu poruszane będą dotyczyć przede wszystkim technicznych aspektów tworzenia stron i aplikacji mobilnych. Wystąpienia w Development Room są skierowane głównie do programistów tworzących strony i aplikacje na najpopularniejsze platformy.

Pełny program konferencji zostanie ogłoszony do końca listopada.
Konferencja odbędzie się 27 stycznia 2012 r. w Krakowie – Hotel Andel’s, ul. Pawia 3 (100 m od Dworca Głównego).

Z update’ami programu i biogramami prelegentów można zapoznać się na stronie: www.mobiletrendsconf.pl/program.php

Na zakończenie konferencji odbędzie się gala Mobile Trends Awards – rozdanie nagród dla firm wspierających mobilność.

Więcej informacji: mobiletrendsconf.pl
Zapisy: mobiletrendsconf.pl/zapisy.php

Podobało Ci się? Chcesz więcej?

Zostaw swój e-mail, bardzo chętnie przypomnę Ci o nowych treściach, a przy okazji dostaniesz e-booka o elearningu.

Poprzednie newslettery możesz znaleźć na stronie archiwum.

* indicates required