Single Blog Title

This is a single blog caption
8
Wrz

Kreatywny Bazar #2, a w nim o Adobe Captivate


Jeśli szukasz narzędzia, które pomoże Ci realizować szkolenia online gorąco zachęcam do przeczytania mojego felietonu, który właśnie ukazał się na łamach Kreatywnego Bazaru, a nosi tytuł: Edukacyjne Zauroczenie wersja 5.5. Fani Thorgala mogą nie czytać reszty i od razu pobrać magazyn.
Jak pewnie zauważyliście blog delikatnie zmienił wygląd i formę, a także sposób działania. Przyczyniło się do tego kilka zmian, w tym moja rezygnacja z pełnienia funkcji redaktora portalu Edukacja Internet Dialog.
Za to będzie więcej tekstów tutaj, będzie przybywało autorów zajmujących się edukacją, a także różnych organizacji, z którymi będziemy współpracować w ramach bloga i kompleksowo także konferencji EduCamp.

Pierwszą, którą chciałbym przedstawić jest Kreatywny Bazar. Jeśli go znacie, to możecie ominąć ten akapit, a jeśli nie to musicie wiedzieć że KB to strona internetowa i dostępny za darmo magazyn, który dedykowany jest profesjonalistom zajmującym się komputerowym tworzeniem grafiki i multimediów. Generalnie jak zam tytuł wskazuje jest to magazyn dla ludzi kreatywnych.

Właśnie na łamach tego magazynu ukazywała będzie się seria poradników dotycząca wykorzystania Adobe Captivate. W pierwszym artykule pt. Edukacyjne zauroczenie wersja 5.5 opisuję do czego służy, skąd się wziął i gdzie można znaleźć Adobe Captivate.

Nie przedłużając zapraszam do lektury.

Szkolenie-Captivate-Warsztaty

Podobało Ci się? Chcesz więcej?

Zostaw swój e-mail, bardzo chętnie przypomnę Ci o nowych treściach, a przy okazji dostaniesz e-booka o elearningu.

Poprzednie newslettery możesz znaleźć na stronie archiwum.

* indicates required